dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Інформація щодо запровадження карантинного режиму

Allergiya na ambroziyu   Запроваджено карантинний режим по регульованому шкідливому організмі – амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia L.) в Одеській області в Ширяївському районі смт. Ширяєве, на площі 3 га. Розпорядження Ширяївської РДА від 22.08.2018 р. № 338/А-2018. З метою локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму затверджено план фітосанітарних заходів щодо боротьби з регульованим шкідливим організмом – амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia L.) на території смт. Ширяєве, Ширяївського району, Одеської області.

Запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку (Diabrotica virgifera le Conte) в Одеській області в:

-  Кодимському районі с. Сергіївка Грабівської сільської ради, на площі 10,0 га. Розпорядження Кодимської РДА від 17.08.2018 р. № 410/А-2018.

-  Захарівському районі с. Карабанове, ФГ «МВК»,  на площі – 18,85 га.  Розпорядження Захарівської РДА від 22.08.2018 р. № 533/А-2018.

З метою локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму затверджено план фітосанітарних заходів щодо боротьби з регульованим шкідливим організмом – західним кукурудзяним жуком на території               с. Карабанове,  ФГ «МВК», Захарівського району та с. Сергіївка, Грабівської сільської ради, Кодимського району,  Одеської області на 2018-2022 роки.


Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

 

dpss

uryad portal

lab diagnost