dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Відбулись наради на тему: «Ведення насінництва з урахуванням вимог останніх змін законодавства у сфері насінництва та розсадництва»

navchannia   На виконання пункту 5.6 рішення колегії Держпродспоживслужби « Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за І півріччя 2018року та завдання ІІІ кварталу 2018 року» та Наказу Головного Управління Держпродспоживслужби від 08.08.2018р. №2170.

   З  28 по 30 серпня 2018 року в смт.Любашівка(зал райдержадміністрації), м.Одеса приміщені Селекційно-генетичного інституту – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення,м.Ізмаїл (зал райдержадміністрації) відбулись наради  за участю суб’єктів насінництва,представників компаній-членів Амеріканської Торгівельної Палати (ТОВ «Піонер насіння України»,ТОВ «Монсанта України,ТОВ «БАЄР»,ТОВ «Сингента»,що проводять селекційні,дослідні роботи та експонування,інших зацікавлених сільгоспвиробників,органів місцевого самоврядування та місцевих адміністрацій– всього 70 осіб.
   На нарадах були надані рекомендації  по веденню насінництва з урахуванням вимог останніх змін  законодавства у сфері насінництва та розсадництва. Особливу увагу приділяли термінам сівби, районованим сортам, дотримання сортових та посівних якостей насіння, що реалізується суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі, знищення насіння, що не може бути використане на посів та інші цілі, дотримання технологій виробництва на етапах вирощування, збирання та післязбиральної обробки насіння, дотримання вимог законодавства при використанні засобів захисту рослин.
   А також були обговорені питання спеціалістами відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпрожспоживлужби в Одеській області щодо розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 12.04.2018р. за №355/А-2018, наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області від 19.04.2018р. за №896 та з метою впровадження комплексу заходів з виявлення, ліквідації та недопущення поширення амброзії полинолистої в Одеській області.    


Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

dpss

uryad portal

lab diagnost