Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в Одеській області у 2017 році

DSC 0247   Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області 01.12.2017 року взято участь у всеукраїнській селекторній нараді-засіданні центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, яку проводило Міністерство соціальної політики за участю заступників голів обласних адміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

   В Одеській області в оздоровчому сезоні 2017 року працювало 494 закладів відпочинку з денним перебуванням дітей, 37 закладів оздоровлення для дітей та 7 дитячих санаторіїв.

   В ході прийомки оздоровчих закладів до роботи були проведені перевірки виконання планових завдань по покращенню санітарно-технічного стану закладів. Порушення вимог санітарного законодавства на цьому етапі було встановлено в 6-х закладах. До початку оздоровчого сезону всі заклади завершили підготовку і були відкриті.

   З метою недопущення епідускладнень в закладах оздоровлення та відпочинку для дітей Головним управлінням було ініційовано проведення комісійних перевірок в ході оздоровчого сезону, що дало змогу проконтролювати стан дотримання вимог санітарного законодавства, зобов’язати керівників закладів забезпечити постійний контроль за умовами оздоровлення та підвищити гігієнічну грамотність персоналу.

   Завдяки проведеним організаційним і профілактичним заходам, спалахів гострих кишкових інфекцій в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на території області не зареєстровано.

dpss

uryad portal

lab diagnost