dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

11 грудня 2017р відбулася нарада-семінар на тему «Актуальні питання здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства»

narada 2017 12 11 1   11 грудня 2017р. в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області під головуванням начальника Кустурова В.Б. відбулася нарада-семінар на тему «Актуальні питання здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства» для фахівців відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області .

   В також прийняли участь представники наукових установ Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, ДУ “Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України”

   Спеціалісти управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області представили аналітичні матеріали з основних проблемних питань державного нагляду у сфері санітарного законодавства.

narada 2017 12 11 2   Директор Одеського інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, кандидат технічних наук Іващенко К. Ю. Провела навчання на тему: Санітарно-гігієнічні та технологічні вимоги до виробництва харчових продуктів з метою профілактики харчових отруєнь.

   Керівник Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів ДУ “Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України”, провідний науковий співробітник лабораторії гігієни та екології води ДП “Український НДІ медицини транспорту МОЗ України”, доктор медичних наук.. - Мокієнко А. В. виступив з темою “Вода як фактор ризику для здоров’я населення”.

   Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації - Красницька Л. В. Висвітлила питання обов’язкового дотримання Тимчасового регламенту взаємодії при проведенні епідрозслідування та організації протиепідемічних заходів, при реєстрації гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь на території Одеської області.

narada 2017 12 11 3   В.о. директора ДУ “Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України” - Гончаров В. О. доповів про стан та перспективи взаємодії ДУ “Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України” та Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

   Також в рамках проведення в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області “Тижня права” виступив в.о. начальника відділу правового забезпечення Пісов М.П. стосовно аналізу підстав та умов оскарження дій Головного управління як органу державного нагляду.

   За підсумком наради-семінару начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Кустуров В.Б. доручив провести найближчим часом аналогічні наради з питань стану здійснення держсанепіднагляду та профілактики інфекційних захворювань в містах та районах області.

 narada 2017 12 11 4

dpss

uryad portal

lab diagnost