dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Про відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсацію)

tabletki   Відповідно до постанови КМУ від 9 листопада 2016 р. № 863 “Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів” з 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма “Доступні ліки”, спрямована на забезпечення населення ефективними та доступними лікарськими засобами.

   Постановою КМУ від 17 березня 2017 р. № 152 “Про забезпечення доступності лікарських засобів” затверджено Порядок відшкодування вартості лікарських засобів та Порядок визначення розміру відшкодування вартості лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

   Наказами Міністерства охорони здоров’я від 25.03.2017 №325 та від 03.04.2017 №360 затверджено відповідно Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби та Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

   Таким чином, пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Для цього необхідно:

  1. Звернутися до лікаря та отримати правильно виписаний рецепт.
  2. Завітати до аптеки з позначкою “Доступні ліки”.
  3. Отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

   Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

 

   Звертаємо увагу пацієнтів, які придбають лікарські засоби за програмою «Доступні ліки», що у випадку виявлення Вами порушення норм цінового законодавства у сфері реалізації лікарських засобів за вказаною програмою, Ви можете звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою: 65042, м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, тел./факс: (048)716-13-01.

dpss

uryad portal

lab diagnost