dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

60

    Великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби! Це професійне свято - символ визнання суспільної значущості праці і заслуг всіх працівників охорони здоров'я, зокрема санітарних лікарів та епідеміологів. Внесок кожного, хто пов'язав своє життя з охороною здоров'я людей і забезпеченням санітарно-епідемічного благополуччя, воістину безцінний.

    Ваша діяльність щодо забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, збереження здоров'я людей є серйозним внеском у зміцнення Одещини, є запорукою розвитку економіки і соціальної сфери України. Результатом багатопланової співпраці відділу державного нагляду та організації розслідування спалахів, відділу безпеки середовища та життєдіяльності, відділу санітарної охорони території з медичними організаціями є ліквідація на території Одеської області низки інфекцій, а також передумов для виникнення масових інфекційних захворювань.

    Шановні колеги! Ви своєю сумлінною працею, чуйним серцем, співчуттям заслужили повагу і визнання населення. Тисячі українців вдячні вам за душевну доброту, уважність та сердечне ставлення. Ваша щоденна робота з пропаганди здорового способу життя, здорового харчування, відповідального ставлення людини до свого здоров'я говорить про безмежну відданість своїй справі, високий професіоналізм, чулість та благородство.

    Щиро бажаємо вам подальшого професійного і творчого зростання, звершень у справі санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я населення, успіхів у роботі на благо людини, задоволеності від професії!

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost