dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Попереджаємо виробників про небезпеку використання фальсифікованих пестицидів

1

    Питання наявності на ринку неякісних та фальсифікованих пестицидів та наслідків їхнього використання – нагальна тема, що її порушують під час зустрічей з фермерами, сільгосптоваровиробниками, представниками місцевої влади спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

    Днями одразу кілька наших фахівців провели роз’яснювальні теми щодо законодавчого визначення терміну «фальсифіковані пестициди», вимог законодавства до хімічних засобів, що використовуються для боротьби з шкідниками і хворобами рослин, які ввозяться в Україну.

    Спеціалісти Держпродспоживслужби завітали до Миколаївської селищної ради Миколаївського району, робітників фермерського господарства «Марічка» Татарбунарського району, фермерів господарства ПП «Агрофірма Будаки» Білгород-Дністровського району, ДП «ДГ «Жеребківське» СГІ-НЦНС» Ананьївського району, а також фермерського господарства «Деленське» Арцизького району.

    Окрім питання наявності фальсифікату, інспектори розповіли про наслідки застосування пестицидів, впливу на здоров’я, небезпечності для довкілля, токсичності для майбутніх врожаїв. Окремо було поінформовано про те, як захиститись від придбання підроблених отрутохімікатів.

23456

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost