dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

До уваги суб'єктів господарювання та споживачів Одеської області!

1    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагадує суб’єктам господарювання про продовження дії постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою запроваджено державне регулювання цін на такі товари шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

    До таких товарів належать окремі види продовольчої продукції, лікарських засобів, засоби індивідуального захисту, антисептики та дезінфекційні засоби.

    Згідно з постановою, декларування зміни роздрібних цін здійснюється через офіційний сайт Держпродспоживслужби, на яку покладені повноваження щодо державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

    За період дії цієї постанови (з травня 2020 року) суб’єктами господарювання, які провадять роздрібну торгівлю на регіональному ринку, задекларовано понад 27 тисяч роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, та товари протиепідемічного призначення. З відповідною інформацією можна ознайомитись в Реєстрі  роздрібних цін за посиланням http://surl.li/dkkw. Доступ до Реєстру є вільним та безоплатним.

    Основними декларантами зміни цін виступають розгалужені торговельні мережі, такі як Метро КЕШ ЕНД КЕРІ Україна, Ашан Україна, Сільпо-Фуд, Лутоц, Таврія І, Таврія В, Експансія, Копійка-центр, Київське, АТБ Маркет, АВ Фармація, АВ Фармтрейд, Южноукраїнська фармацевтична компанія, Аптека низьких цін, Фоззі Фарм та інші.

    Водночас, певна кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю товарами, зміни цін на які підлягають декларуванню, жодного разу не проводили процедуру декларування, механізм якої встановлений Порядком, затвердженим вищезазначеною постановою. Наслідком такої бездіяльності в подальшому може бути притягнення суб’єктів господарювання-порушників до відповідальності, що встановлена статтею 20 Закону України «Про ціни і ціноутворення». Тому Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області наголошує на необхідності дотримання суб’єктами господарювання  встановлених законодавством вимог щодо декларування зміни роздрібних цін на соціально значущі товари.

    Також повідомляємо, що у разі виникнення у споживачів питань щодо обґрунтованості підвищення цін на будь-який товар, який включений до вищезазначеного переліку соціально значущих товарів, вони мають право звернутись з відповідним зверненням до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою: Одеса, 65042, вул. 7-а Пересипська, 6, по телефону +380 (48) 716 1301, або надіслати його на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost