dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

У зв'язку з технічними причинами
наявний додатковий телефон
для зв'язку 096-035-41-42 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Контроль за переміщенням імпортних цитрусових вантажів

20    Одне з головних повноважень Держпродспоживслужби - здійснення фітосанітарного контролю при імпорті, експорті та реекспорті різноманітних вантажів.

    Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснюється контроль за переміщенням об’єктів регулювання в межах держави. Так, зі складів-холодильників Одеси здійснено контроль за переміщенням імпортних цитрусових вантажів, які здебільшого відправляються до найбільших супермаркетів України у супроводі карантинних сертифікатів.

    Цитрусові фрукти багаті на вітамін С, який зміцнює імунну систему, робить шкіру гладкою та еластичною. Вітамін С –  головне багатство всіх цитрусових. Це єдині у світі фрукти, в яких цей вітамін зберігається протягом усього року, тоді як інші втрачають цю властивість вже після 2-3 місяців зберігання. Наприклад, один середній апельсин містить денну дозу вітаміну С для людини.

    Апельсин – містить вітаміни А,В,С, пектин, різноманітні мінерали та антиоксиданти. Покращує травлення, виводить холестерин, благотворно впливає на шкірні покриви та слизові.

    Лимон – перший помічник при застуді і високій температурі. Крім високого вмісту вітаміну С, лимон багатий цитрином, що забезпечує хорошу засвоюваність цього вітаміну, а також виводить токсини.

    Лайм багатий на вітамін С, калій, аскорбінову кислоту, корисний при хворобах серця і судин. Пектин незамінний для кишечника і травлення, запобігає хворобам зубів, а також їх вибілює.

    Грейпфрут – популярний продукт у рекомендаціях дієтологів, відмінно допомагає спалювати калорії, при цьому практично ніколи не викликає алергії. Червоні сорти відмінно знижують холестерин. Основна користь міститься в перегородках плоду, однак там та сама сильна гіркота.

    Помело містить в достатніх кількостях вітамін С і ефірні масла, які допомагають боротися з вірусними захворюваннями та їх профілактикою. Антиоксиданти чудово запобігають поява і розвиток пухлинних захворювань.

    Мандарин – користь мандаринів очевидна при проблемах шлунково-кишкового тракту, зниження апетиту, розладах кишечника, а також при бронхітах.

    Цитрусові багаті ще й на інші вітаміни та мінерали, які потребує ваше тіло. Серед них вітамін В, калій, фосфор, магній та мідь.

2122

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost