dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Ввезення з-за кордону дерев’яного пакувального матеріалу як супровідного матеріалу

1

Аби не допустити проникнення та розповсюдження регульованих шкідливих організмів на територію України, наші державні фітосанітарні інспектори здійснюють інспектування об’єктів регулювання, зокрема дерев’яного пакувального матеріалу в пунктах пропуску через державний кордон. Вони проводять його візуальну перевірку на наявність маркування.

Ввезення з-за кордону, перевезення в межах України та експорт дерев’яного пакувального матеріалу як супровідного матеріалу для будь-яких вантажів здійснюються за умови його окорування, термічної обробки або знезараження, про що свідчить наявність маркування на ньому з двох протилежних боків.

Маркування – загальновизнаний у світі штамп або клеймо, що наноситься на пакувальний матеріал для засвідчення його фітосанітарного стану після окорування деревини, проведення термообробки або знезараження.

Маркування, яке свідчить про те, що дерев'яний пакувальний матеріал був підданий затвердженій фітосанітарній обробці відповідно до МСФЗ №15, включає наступні необхідні компоненти:

- символ

- код країни

- код виробника матеріалу або того, хто провів обробку (обробника)

- код обробки з використанням відповідної абревіатури згідно з додатком 1 (НТ, DH або МВ)

23456

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost