dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Карантин подовжено до 30 квітня

7

Кабінет Міністрів України схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня. Встановлено чотири рівня епіднебезпеки та показники їх визначення.

Запропоновано поділ на чотири рівні: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

 

Зелений рівень. Той показник, якого необхідно досягти, щоб розглянути питання перегляду або скасування карантинних обмежень. Умова його досягнення - рівень захворюваності на грип та ГРВІ на території не менше 13 регіонів не буде перевищувати 50% епідемічного порогу, встановленого для відповідного регіону відповідно до порядку проведення епіднагляду за ГРВІ. Другий показник - коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР та визначення антигену SARS-n-CoV-2. Ці показники обрані через те, що багато людей не звертаються за тестуванням на COVID-19, а їх захворювання позначається як гостра респіраторна хвороба, у випадку, якщо вони звертаються до лікаря.

На жовтому рівні, який зараз встановлено базовим для всієї країни, діють обмеження, до яких країна повернулася після жорсткого карантину з 8 до 25 січня. Наразі, зроблено кілька послаблень: дозволено проведення масових, культурних, спортивних заходів при забезпеченні для однієї особи 4 кв.м площі або заповненості залів до 50%. Буде дозволено відвідування закладів освіти групами більше, ніж 20 осіб. Дозволено проведення матчів командних ігрових видів спорту з вболівальниками, але з обмеженням кількості заповнених місць. Дозволяється працювати закладам громадського харчування до 24 години (раніше - до 23).

На помаранчевому рівні не передбачено встановлення додаткових карантинних обмежень. Перехід на цей рівень відбуватиметься за умови перевищення хоча б одного з показників рівнів епіднебезпеки. Такими показниками є завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у закладах охорони здоров’я, що лікують пацієнтів на COVID-19 понад 60%; кількість тестувань методом ПЛР та експрес-тестами на визначення антигену до COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення менш як 300; кількість госпіталізації пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення понад 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування методом ПЛР або визначення антигену до COVID-19 понад 20%; зростання загальної кількості госпіталізацій протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом понад 50%; зростання загальної кількості госпіталізацій протягом останніх семи днів у порівняні з попереднім аналогічним періодом понад 50%.

Рішення про перехід на помаранчевий рівень регіону буде прийматися керівником робіт з подолання надзвичайних ситуацій. На помаранчевому рівні місцеві органи самоврядування можуть вводити додаткові обмежувальні заходи. Перехід регіону на червоний рівень епіднебезпеки буде відбуватися у випадку перевищення двох показників протягом трьох днів поспіль.

На червоному рівні вводяться жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, заборона діяльності закладів громадського харчування, роботи ТРЦ та розважальних закладів, робота закладів освіти, окрім дитячих садочків та початкової школи, робота непродовольчих ринків, спортивних закладів. На цьому рівні буде дозволено роботу фінансових установ, аптек, ветеринарних установ, продовольчих магазинів. Вводитися червоний рівень буде рішенням державної комісії ТЕБ та НС протягом 48 годин після його запровадження.

Постанова набирає чинності з 24 лютого 2021 року, крім абзацу 10 пункту 4, пункту 2, змін, затверджених цією постановою. Ці пункти стосуються матчів командних ігрових видів спорту, професійних спортивних клубів, з глядачами не більше як 50%. Цей пункт набирає чинності з 18 лютого 2021 року.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost