dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Використання оригінальних пестицидів та агрохімікатів – це збереження майбутнього врожаю та упередження фінансових і екологічних ризиків

1

Продовжуємо інформаційну та консультативну роботу щодо права роботи, яка пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів та  агрохімікатів, і розтлумачуємо низку законів стосовно захисту рослин з сільгосптоваровиробниками та представниками сільрад у районах Одеської області.

Під час зустрічі з керівництвом селянського фермерського господарства «Тетяна» державний фітосанітарний інспектор Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області закцентував увагу на тому, що підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни, які займаються транспортуванням, зберіганням, використанням засобів та добрив хімічного та біологічного походження, зобов’язані допускати до робіт лише осіб, котрі пройшли спеціальну підготовку та мають на те відповідний допуск чи посвідчення на право виконання робот із ними. Інспектор нагадав, що про це йдеться у відповідній постанові КМУ від 18.09.1995р. №746.

В селі Широка Балка Біляївської ОТГ наш державний фітосанітарний інспектор довів до відома представника сільської ради інформацію про можливу наявність на ринку фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів та зауважив на необхідності дотримання у своїй роботі вимог Законів «Про захист рослин» та «Про пестициди і агрохімікати». На жаль, будь-який хороший продукт стає об’єктом підробок, що є особливо небезпечними. Для захисту сільськогосподарських культур на присадибних ділянках потрібно застосовувати лише ті пестициди, що зареєстровані для роздрібного продажу населенню в «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Аби не попастися на підробку, треба зробити кілька кроків: ретельно ознайомитися з упаковкою, яка повинна бути оригінальною (заводською); звернути особливу увагу на наявність захисних елементів на ній, як-от голограми, захисні плівки, номер партії, спеціальні позначки на кришці тощо. І пам’ятати, що оригінальну голограму неможливо зняти неушкодженою з упаковки!

2

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost