dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Весняні контрольні обстеження та ґрунтові розкопки на визначення стану перезимівлі шкідників сільськогосподарських угідь в Одеській області

1

Фахівці з відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків у базових господарствах Одеської області провели весняні контрольні обстеження та ґрунтові розкопки на визначення стану перезимівлі шкідників сільськогосподарських угідь: озимих культур, багаторічних трав, полів сівозмін, лісосмуг та обстеження в садах. Вони проводились аби визначити чисельність шкідників у місцях зимівлі, відсоток їх загибелі за зиму та уточнення обсягів передбачуваних робіт із захисту рослин. Розкопки триватимуть до 15 квітня.

Ці заходи мають велике значення для подальшого регулювання чисельності шкідливих організмів з метою мінімізації їх негативної дії на врожаї. Узагальнені дані в подальшому використовуватимуть для складання прогнозу поширення та розвитку шкідливих організмів у весняно-літній період та методичних рекомендацій щодо захисту сільськогосподарських культур на території Одеської області.

При проведенні розкопок було проаналізовано фітосанітарний стан посівів озимих зернових культур та ріпаку, видовий склад найпоширеніших шкідників, хвороб та бур’янів. В процесі огляду були виявлені клоп шкідлива черепашка, дротяники, несправжні дротяники, озима і бавовникова совки, личинки хлібного туруна і хлібних жуків тощо.

Фізіологічний стан переважної більшості шкідників залишається задовільним, що за сприятливих агрокліматичних умов дасть можливість швидко відновити чисельність популяції.

234567891011121314

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost