dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Міжнародним днем ветеринарного лікаря!

1

    В останню суботу квітня (цьогоріч 24 квітня) в усьому світі відзначають Міжнародний день ветеринарного лікаря. Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає всіх своїх співробітників, чия діяльність пов’язана з ветеринарною медициною, а також лікарів-практиків приватних ветклінік.

День ветеринара був заснований в 2000 році за ініціативою Всесвітньої асоціації ветеринарних лікарів. Його мета – привернути увагу громадськості до важливості ветеринарної діяльності, своєчасної діагностики та лікування захворювань тварин.

 Випадкових людей у ​​професії ветеринарного лікаря не буває, тільки за покликанням. Глибокі знання, невпинна праця, турбота про здоров'я тварин – з цих граней складається непроста, але настільки значна робота ветеринарних лікарів.

Колеги, в цей день від великого колективу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області приміть щирі побажання професійного зростання і творчої самореалізації! Нехай ваш професіоналізм сприяє процвітанню ветеринарного справи, а в ваших родинах буде благополуччя, достаток і взаєморозуміння.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost