dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Протидія нелегальному обігу нафтопродуктів

1

Представники нафтової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування, ДФС, ДСНС, Нацполіції та інших уповноважених органів отримали від Кабінету міністрів доручення посилити боротьбу з нелегальним обігом пального. Для цього у кожній області активізують діяльність робочих груп, які перевірятимуть автозаправні станції.

Під головуванням І-го заступника голови Одеської облдержадміністрації Бориса Волошенкова відбулось чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу пального в Одеській області. У засіданні взяв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Володимир Кустуров.

«Основний збиток державі, конкуренції та ризики для споживачів становлять навіть не заправні станції, а нелегальний обіг пального як такий. Йдеться про пальне, за яке не сплачуються податки, і яке дуже часто не відповідає стандартам якості. Тому за дорученням голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького, представниками Головного управління ДФС в Одеській області та Головного управління ДПС в Одеській області відпрацьовано 100 АЗС, перевірено 51 АЗС і припинено діяльність 11нелегальних АЗС. При цьому вилучено 46,2тонн пального на суму 4386,84 тис. грн та обладнання вартістю 2921,0 тис. грн.,» – повідомив на нараді І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков.

Керівництво обласної державної адміністрації доручило членам робочої групи значно посилити роботу з виявлення точок збуту контрафактних паливно-мастильних матеріалів та провести планові перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію палива на предмет порушення чинного законодавства.

Пресслужба Одеської облдержадміністрації

23

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost