dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Першотравнем і Великоднем!

6

Цьогоріч головні свята всіх працюючих і православних українців майже збіглися у часі. Попереду тривалі вихідні. Першотравневі та великодні традиції створюють особливу атмосферу в кожній хаті та родині, тож великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області бажає провести свята достойно, у колі найрідніших.   

 

Першотравень, як і Великдень, традиційно наповнюють нас світлими почуттями та новими надіями. Обидва свята шанують усі покоління, тому вони по праву вважаються народними. Праця об'єднує людей. Саме працьовитість, чим славиться наш народ, є запорукою розвитку України, збереження й примноження результатів труда її громадян, нових трудових досягнень. Велике свято Пасхи єднає мільйони людей, наповнює їх серця теплом і радістю, повертає до високих духовних ідеалів і надихає на добрі справи.

Напередодні свят щиро бажаємо вам гарного настрою, миру, здоров'я і благополуччя! Нехай разом з теплими травневими днями прийдуть нові сили та ідеї, а праця буде тільки у радість! Адже тільки працюючи і пам’ятаючи про Всевишнього, можна дійти кращого життя!

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost