dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

2

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели низку семінарів-нарад та лекцій серед суб’єктів господарювання, які планують здійснювати експорт ячменю, сої та кукурудзи з України до Китаю. Ними було роз’яснено китайські фітосанітарні вимоги та наголошено на обов’язковому їхньому дотриманні.

1

Державним фітосанітарним інспектором управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено навчання працівників Куяльницької сільської ОТГ Подільського району з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами.

1

Спеціалісти відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели обстеження посівів озимого ріпаку в фазі бутонізації-цвітіння для встановлення фітосанітарного стану на наявність шкідливих організмів. Зафіксовано, що ріпак масово заселяють та пошкоджують ріпаковий насіннєвий прихованохоботник, ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, по краю поля – оленка волохата. Триває літ капустяного і ріпного біланів.

1

З метою встановлення фітосанітарного стану території України державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснюють нагляд, обстежуючи пункти карантину рослин та прилеглої до них території, місця обігу об’єктів регулювання, складські приміщення та інші об’єкти щодо наявності регульованих шкідливих організмів.

Обстеження та моніторинг проводиться візуально або з використанням феромонних пасток, харчових принад, ловчих поясів та в інший спосіб, який визначає державний фітосанітарний інспектор.

Цього тижня державні фітосанітарні інспектори сектору фітосанітарного контролю №9 розпочали обстеження складських приміщень суб’єктів господарювання, які розташовані на території Ренійського морського торговельного порту за допомогою харчових принад.

1

З відновленням весняної вегетації на посівах озимих зернових культур спостерігається ураження рослин хворобами. Інфекція патогенів – збудників хвороб – зберіглася і накопичилася в ґрунті та на рослинних рештках протягом осінньо-зимового періоду. Ураження листковими формами хвороб призводить до зменшення фотосинтетичної поверхні листків, їх передчасного старіння і відмирання, крім того, розвиток патогену негативно впливає й на врожай: кількість колосків, кількість зерен у колосі та масу 1 тис. зернин. У підсумку – втрати врожайності й прибутку.

2

Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснили фітосанітарні процедури до саджанців горіху волоського сортів Чандлер (Chandler) і Франкет (Frankuette), які надійшли із США у кількості 47 тис. штук.

1

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) (№2021.0019-fup 36). В ньому попереджають щодо виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (5138 µg/kg-ppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіки Польща, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. z o.o., Zlotoklos). Саме печиво надіслано в Україну (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035). 

6

Цьогоріч головні свята всіх працюючих і православних українців майже збіглися у часі. Попереду тривалі вихідні. Першотравневі та великодні традиції створюють особливу атмосферу в кожній хаті та родині, тож великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області бажає провести свята достойно, у колі найрідніших.   

 

4

До нас надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) (№2021.1780-fup 9) щодо виявлення перевищення максимального рівня доксицикліну (133 µg/kg – ppb) у замороженій курці, що експортувалась з Бельгії (виробник: Artislach nv, Buggenhout; оптовик: Kipco-Damaco N.V., Oostrozebeke) до Польщі (одержувач: Biuro Handlowe HAND-FOOD Krzysztof Szewczuk, Chelm). 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost