dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

1

Реформа системи харчування у закладах освіти не дасть очікуваного результату, якщо вдома ми будемо продовжувати наминати сардельки з булочками і цукерками та давати дітям нездорову їжу для перекусів у школі. В основі шкільних перекусів мають бути продукти, які надовго дають відчуття ситості. До них належать такі, що містять у своєму складі досить багато білка (хліб, горіхи, твердий сир, яйця тощо).

Розвінчуємо і коментуємо головні міфи, сформовані суспільною думкою щодо реформи системи харчування у школах і садочках! На питання всіх, кого цікавить хід реформи, відповідають перша леді України Олена Зеленська та амбасадор реформи системи шкільного харчування Євген Клопотенко.

 

1Цьогоріч фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області продовжують навчання та роз’яснювальну роботу, розпочаті у 2021 році, щодо впровадження нових норм в рамках реформи шкільного харчування (вимог постанови Кабінету Міністерств України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 № 305).

 

2

Затверджено рекомендоване Міністерством охорони здоров'я України Примірне чотиритижневе сезоне меню для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період.

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо». Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи та під патронатом першої леді Олени Зеленської. Платформа містить всю ключову інформацію про реформу, нормативно-правову базу, навчальні матеріали, підказки про реформу тощо. Основне завдання платформи – інформувати освітніх управлінців, керівників закладів освіти, педагогів та батьків про зміни в системі харчування та найкращі практики організації харчування у школах. Відвідайте сайт: znaimo.gov.ua

dpss

uryad portal

lab diagnost