dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Зимове меню для закладів дошкільної освіти

2

Затверджено рекомендоване Міністерством охорони здоров'я України Примірне чотиритижневе сезоне меню для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період.

Рекомендовані МОЗ меню не є обов'язковими для виконнання у закладах дошкільної освіти, і може бути взяте за основу при формуванні власних меню громадами, садочками, підприємствами харчування.

Розробкою меню займалась робоча група МОЗ, до якої входять  як представники міністерства, так і провідні дієтологи, фахівці з дитячого харчування, представники місцевих органів управління освіти та безпосереньо садочків та ясел.

Ми розмістили чотиритижневе зимове меню для дошкільнят у зручному для вас форматі використання на порталі,  воно доступне на сторінці "Меню і техкартки" по фільтру Меню/Дошкільне/Зимове/знайти.

Нормативна база

Наказ МОЗ України від 03.02.2022 № 215 "Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період"

 

dpss

uryad portal

lab diagnost