dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕЛЕКТРОННИХ ЗВЕРНЕНЬ

Шановні відвідувачі сайту!

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати*.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

З урахуванням викладеного підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Звичайно опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
УВАГА! Усі поля повинні бути заповнені !

Тип звернення *
Суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги*
Додати файл звернення з підписом заявника та додатки до звернення*. Якщо необхідно підкрипити декілька файлів-заархівуйте їх архіватором  розмір не більш 2 МБ.

Ім'я*
Прізвище*
По-батькові*
Електронна адреса*
Телефон*
Індекс*
Область, район, населений пункт*
Вулиця, будинок, квартира*
Соціальний стан заявника
Категорія заявника
Реєструючи звернення, даю згоду на обробку і використання персональних даних згідно з законодавством України
проверка робота сложите 2а числа
2+capture 01
   

dpss

uryad portal

lab diagnost