dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Літошко Святослав Володимирович

1ZAMПерший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області

Народився 10 квітня 1973 року, Україна

Має чотири вищих освіти, здобув кваліфікацію інженера-технолога із харчової інженерії, зерна та інженера садово-паркового господарства. Аспірант Інституту маслинних культур, автор більше двох десятків наукових публікацій, переважна більшість яких присвячена агроприйомам вирощування соняшника та його гібридних сортів.

По закінченню служби у лавах Збройних Сил України, протягом двадцяти років обіймав керівні посади низки комерційних та державних підприємств з вирощування, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.

На державній службі з 2014 року. У різні роки був начальником Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області, керівником Запорізької філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

У структурі Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області працює з 2021 року. Наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.07.2022 №300-к призначений першим заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області з 18 липня 2022 року.

Має 6 ранг державного службовця в межах посад категорії «Б».

Офіційний акаунт Facebook                                                                                                                                                                 

dpss

uryad portal

lab diagnost