dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

У своїй діяльності відділ керується Конституцією україни та нормами чинного антикорупційного законодавства.
Про корупційні діяння посадовців можна надіслати повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області на першому поверсі розташована поштова скринька "ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ" через яку особи можуть звертатися із повідомленнями про корупцію.

Основними завданнями Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області є:
- підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції;
- надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства;
- проведення організаційної та роз'яснювальної роботи щодо запобігання, виявлення і протидії корупції та умов, що їй сприяють;
- здійснення контролю за дотриманням посадовими особами Головного управління вимог чинного законодавства щодо запобігання та недопущення корупції при проведенні Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області заходів державного нагляду (контролю).


 

Корисні посилання із методичними роз'ясненнями:

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції

РОЗ’ЯСНЕННЯ Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані)

dpss

uryad portal

lab diagnost