Так, Білгород-Дністровським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області спільно з відділом освіти Білгород-Дністровської міської ради та Білгород-Дністровським районним управлінням ГУ ДСНС України в Одеській області проведено комісійні перевірки 7 закладів загальної середньої освіти та 7 закладів дошкільної освіти Білгород-Дністровської міської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області з питань готовності до нового навчального року.
Особливу увагу приділено стану готовності приміщень та укриттів, організації шкільного харчування, профілактиці харчових отруєнь та кишкових інфекцій. За результатами комісійних перевірок закладів освіти Білгород-Дністровської міської територіальної громади надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень.
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/222.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/333.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/444.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/555.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/666.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/777.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/888.jpg)
![](https://odesa.consumer.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/999.jpg)