dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

У трьох районах Одеської області - карантин по західному кукурудзяному жуку

1

    При контрольних обстеженнях за допомогою феромонних пасток в Ананьївському, Любашівському та Окнянському районах виявлено карантинний організм, обмежено поширений в Україні, - західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte).

    В Любашівському районі розпорядженням райдержадміністрації карантинний режим по західному кукурудзяному жуку запроваджено у ТОВ «Кіпер Агро» на площі 22 га та в ТОВ «НВП «Агро-Ритм» на площі 27 га.

 

2    В Ананьївському районі, згідно з розпорядженням райдержадмінстрації, карантин запроваджено у фермерському господарстві «Микола Баркар» на площі 2,5 га та СФГ «Тилігул і К» на площі 30 га. 

    В Окнянському районі розпорядження райдержадміністрації карантинний режим по західному кукурудзяному жуку запроваджено у двох товариствах з обмеженою відповідальністю «Окнянський Лан» (81 га) та «Окнянський Колос» (88 га).

    З метою локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму на території вищезазначених районів затверджені плани фітосанітарних заходів щодо боротьби із ним.

 

3

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost