dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Про групову захворюваність на гостру кишкову інфекцію серед населення с. Нерубайського Біляївського району

врач   29.04.2018р. о 10.00 год. від ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» отримано повідомлення  про  реєстрацію групової захворюваності на гостру кишкову інфекцію серед населення у побуті в с. Нерубайське Біляївського району. Станом на 29.04.2018р. захворіло 20 осіб, в т. ч. 1 дитина до 14 років (5 років), попередній діагноз: харчова токсикоінфекція, середнього ступеню важкості.  

   Госпіталізовано 20 осіб з симптомами гострої кишкової інфекції: 18 захворілих  - до КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня» м. Одеси, 2 осіб - до інфекційного відділення Біляївської ЦРБ.

   При епідрозслідуванні встановлено, що захворілі пов’язують своє захворювання  із вживанням страв, виготовлених у ресторані «Ізольда» с. Нерубайське, Біляївського району Одеської області.  Всього на весілля було запрошено 84 особи.

   Епідрозслідування, спрямоване на виявлення причин та умов, що призвели до виникнення захворювань,  29.04.2018р. проводиться Біляївським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та ДУ «Одеський обласний лабораторний   центр   МОЗ України». 

   Встановлено, що окрім страв, які були приготовлені в ресторані, хворі вживали торт домашнього приготування. Після святкування залишки приготовлених страв замовники забрали додому.

   В ході епідрозслідування фахівцями відокремленого підрозділу «Біляївський районний відділ лабораторних досліджень  ДУ «Одеський обласний лабораторний   центр   МОЗ України» відібрано  необхідний обсяг проб для проведення лабораторного контролю.

   На адресу адміністрації ресторану «Ізольда» направлено розпорядження про тимчасове призупинення роботи для проведення дезінфекції та генерального прибирання.

   Проведено бесіду з профілактики гострих кишкових інфекцій з постраждалими та персоналом закладу.

   Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

                

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost