dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

На Одещині Держпродспоживслужба забезпечила повернення зайво сплачених споживачами коштів

   1050084Сектором контролю  за  регульованими цінами Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області у червні поточного року на підставі колективного звернення фізичних осіб та погодження Державної регуляторної служби України  проведено позапланову перевірку суб’єкта господарювання з питань дотримання порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на житлово-комунальні послуги.

   Перевіркою встановлено, що суб’єкт господарювання при розрахунках із мешканцями будинку необґрунтовано застосовував вільний тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  у розмірі 5,30грн., замість тарифу у розмірі 2,811грн.(з ПДВ) за 1 кв.м. загальної площі квартири на місяць, встановленого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.11.2014 №349. В результаті чого суб’єктом господарювання зайво отримано необґрунтовану виручку.
   За порушення цінового законодавства до суб’єкта господарювання  застосовано адміністративно-господарські санкції. За вчинене адміністративне правопорушення керівник притягнутий до відповідальності.
   За результатами перевірки суб’єкту господарювання надано припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та прийнято рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій, які передбачають проведення перерахунку зі споживачами та сплату штрафу.
   Питання щодо своєчасного та в повному обсязі виконання припису та рішення знаходяться на контролі Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.


Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost