dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Відділ ринкового нагляду звітує

navchannia   Протягом І півріччя 2018 року управлінням захисту споживачів проведено 109 планових перевірок характеристик продукції, в ході 105 встановлені порушення вимог законодавства про ринковий нагляд та 44 позапланових перевірок в ході яких встановлені порушення вимог чинного законодавства.

 

   За результатами виявлених порушень до суб’єктів господарювання застосовано 833 обмежувальні (корегувальні) заходи, в тому числі: тимчасово заборонено надання на ринку 196 одиниць продукції, зобов’язано привести у відповідність вимогам законодавства 546 одиниць продукції та заборонено розповсюдження на ринку України продукцію в 91 випадку.

   Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області  за результатами перевірок на відповідність вимогам безпечності нехарчових продуктів винесено 88 постанов про накладення адміністративно-господарських стягнень на загальну суму 3683,9 тис. грн., з них стягнуто 981,3 тис. грн.

   В ІІ кварталі 2018 року спеціалістами ринкового нагляду розпочато здійснення нагляду у сфері  засобів вимірювальної техніки.

   Так, дозволяється  випускати законодавчо регульовані  засоби вимірювальної техніки  з виробництва  в продаж лише за умови відповідності закону та іншим нормативно-правовим актам, що містять вимоги до таких засобів вимірювальної техніки.

   Перевірка відповідності засобів вимірювальної техніки здійснюється шляхом обов’язкової оцінки відповідності. В обіг вводяться винятково ті засоби вимірювальної техніки, які відповідають вимогам щодо точності, регламентованим для таких засобів, у встановлених умовах їх експлуатації. Але на практиці більшість засобів вимірювальної техніки не пройшли оцінку відповідності.

   Протягом ІІ кварталу проведено 14 планових перевірок характеристик засобів вимірювальної техніки, в ході яких встановлені порушення вимог законодавства про ринковий нагляд. За результатами перевірок суб’єктам господарювання надано 55 рішень про усунення формальної невідповідності та застосовано адміністративно-господарське стягнення на загальну суму 289,9 тис.грн, які на даний момент не сплачені.


Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost