Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у семінарі

2   Спеціалісти управління захисту споживачів взяли участь  у семінарі, який проводився управлінням економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради. Тема семінару – дотримання вимог законодавства у сфері захисту споживачів.

   На семінар були запрошені представники малого та середнього бізнесу, підприємці, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі та послуг в м. Білгород-Дністровський.
   Семінар відбувся за участі начальника управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради Янєв Ю.С., завідуючої сектором у справах захисту прав споживачів Білгород-Дністровської міської ради Бойкової Г.Л., головного спеціаліста сектору у справах захисту прав споживачів Білгород-Дністровської міської ради Балаченко С.І., в.о. начальника управління захисту споживачів Демченко О.С., начальника відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів Рафальської Н.І., головного спеціаліста відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Ганжи Є.П.
   Виступи фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області визвали жваве обговорення чинних норм законодавства. Багато запитань підприємців показали високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність таких зустрічей в майбутньому.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost