Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Про проведення семінарів щодо санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів

navchannia   Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в лютому місяці проводило семінари із працівниками загальноосвітніх навчальних закладів і дошкільних навчальних закладів міста Подільськ та Подільського району.

   Тема семінарів – «Санітарно-гігієнічні вимоги до харчоблоків дитячого дошкільного навчального закладу та загальноосвітніх навчальних закладів», «Дотримання санітарно - гігієнічних вимог в дитячих дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх навчальних закладах». В семінарах прийняли участь працівники харчоблоків, помічники вихователів ДНЗ в кількості 54 чоловік. Висвітлювались нормативні вимоги слідуючих документів: «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01», «Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів» № 234 від 24.03.2016, наказ МОЗ та МОН № 298/227 від 17.04.2006 «Про затвердження інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

   Після проведення семінару кожному навчальному закладу надано пам’ятки по дотриманню санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоків дитячого дошкільного навчального закладу та загальноосвітніх навчальних закладів в кількості 55 штук.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost