dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

У поточному році в області спостерігається зменшення кількості випадків АЧС

15 08

     З початку поточного року захворювання на АЧС виявлено на території Ізмаїльського та Ренійського районів, зареєстровано 2 випадки (острів Репіда - зареєстровано випадок АЧС у загиблого дикого кабана і в річці Дунай біля м. Рені). Слід зазначити, що враховуючи географічне положення м. Рені, який межує з Республікою Румунія, у якій згідно офіційних даних зареєстровані спалахи АЧС, а також течію річці Дунай (населені пункти Румунії знаходяться вище по течії) є велика вірогідність того, що трупи домашніх свиней були занесені течією з Румунії.

 

На сьогодні в населених пунктах і свиногосподарствах Ренійського і Ізмаїльського районів випадків захворювання свійських свиней на АЧС не виявлено.

В порівняні з минулим роком , коли було зафіксовано 22 випадки АЧС, у 2019 році відзначається тенденція до зниження кількості спалахів хвороби. Водночас це є наслідком посилення заходів контролю, які проводяться державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Одеській обласній державній адміністрації та її робочим органом - головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області за локалізацією та профілактикою АЧС, а також заходів з біобезпеки, що здійснюються безпосередньо суб’єктами господарювання, фермерами та громадяами.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost