Експорт олії до Китаю

1

Україна є найбільшим виробником та експортером соняшникової олії в світі: частка країни становить 31% світових обсягів виробництва. Наші рослинні олії користуються великим попитом в Індії, Китаї, Нідерландах, Іраку та Іспанії.

Зростає імпорт до Китаю. КНР збільшила імпорт олії з України в поточному сезоні на 40%, а частка загального експорту вітчизняної олії до Китаю сягає майже чверті (22%), що складає 900 тис. т.

З початку року державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області при Морському торговельному порту «Чорноморськ» здійснили фітосанітарні процедури та оформили фітосанітарні сертифікати на олію вагою 70131,708 т, яка експортувалася у п’яти танкерах.

Останнім часом при транспортуванні олії за кордон все частіше використовують флексітанки – гнучкі герметичні ємкості. Це гідна альтернатива цистернам, бочкам, танк-контейнерам. З початку року до КНР відправлено 27 контейнерів з соєвою олією та 277 – із  соняшниковою. Загальна вага склала майже 7342 т.

234

dpss

uryad portal

lab diagnost