Мисливський сезон на Одещині стартує 9 серпня

1

За три тижні, від 9 до 16 серпня, в Одеській області відкривається мисливський сезон. За традицією він починається із полювання на пернату дичину – куріпок, фазанів, рябчиків тощо. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі. Трохи згодом розпочнеться сезон полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів.

Беручи до уваги те, що зазвичай полювання відбувається у посадках та лісах, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що у дикій фауні України мають місце випадки захворювання диких свиней на африканську чуму. Є вірогідність поширення цієї хвороби на територію Одеської області. Також не слід забувати про ймовірний ризик виникнення грипу птиці.

Аби не допустити розповсюдження збудників цих небезпечних хвороб, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області просить мисливців, у разі виявлення підозрілих у захворюванні (з невластивою поведінкою, хиткою ходою, пригніченням тощо) чи загиблих диких кабанів, а також трупів дикої перелітної птиці, терміново повідомляти структурні підрозділи Головного управління на місцях.

 

dpss

uryad portal

lab diagnost