dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Виявлено небезпечну нехарчову продукцію

9

Відповідно до статті 35 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» з метою зменшення ризику суспільним інтересам і запобігання завданню іншої шкоди Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області попереджає про виявлену небезпечну продукцію.

При проведенні позапланової перевірки виявлена продукція, яка не відповідає вимогам законодавства щодо безпечності: музична іграшка «Звірята малята» (артикул PL-719-74, дата виготовлення – серпень 2019 року, країна-виробник – Китай).

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що продукція становить високий рівень загрози за вмістом свинцю. Масова частка свинцю перевищена в 164 рази. Постачальнику зазначеної продукції надані рішення про заборону надання продукції на ринку України.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області надалі здійснюватиме постійний моніторинг результативності застосованої заборони, а небайдужість споживачів у вигляді інформування Головного управління (у разі виявлення вищезазначеної продукції) допоможе очистити ринок від небезпечної продукції:

- Одеса, 65042, вул. 7-ма Пересипська, 6,

- тел. 716-13-01,

- факс 712-13-01,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

dpss

uryad portal

lab diagnost