Епізоотичне обстеження мисливських угідь та узбережжя у Білгород-Дністровському районі

07Фахівці Білгород-Дністровського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області спільно з Білгород-Дністровською районною державною лікарнею ветеринарної медицини та за участю представників мисливських товариств і органів місцевого самоврядування постійно проводять обстеження мисливських угідь та берегової лінії водойм, які знаходяться на території району, а саме – Дністровського та Будацького лиманів, Чорного моря на предмет виявлення загиблих і хворих тварин та птиці.

З початку цього року проведено 63 обстеження біля населених пунктів Біленьке, Дальнічень, Красна-Коса, Миколаївка, Приморське, Семенівка, Сухолужжя, Шабо, Затока, Кароліно-Бугаз, Сергіївка тощо. Загиблих тварин та птиці не виявлено.

Спеціалістами постійно проводиться моніторинг фізіологічного стану тварин та птиці на території району, ведеться широка роз’яснювальна робота серед населення про небезпеку африканської чуми свиней, грипу птиці, сказу тварин та щодо біозахисту приватних господарств громадян і підприємств. 

080910

dpss

uryad portal

lab diagnost