dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Участь в телепрограмі на тему організації харчування у закладах освіти та впровадження здорового харчування вдома

Про основні тези постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та впровадження здорового харчування вдома розповіла в ефірі «Першого муніципального каналу» (м. Білгород-Дністровський) лікарка із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білгород-Дністровського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Вікторія Пархоменко.

Серед тем, що були порушені під час телевізійної програми, були питання відмінності вищезазначеної постанови від попереднього документа, пріоритетних продуктів, які мають використовувати в харчуванні дитини, їх норми та методи технологічної обробки, питання харчування дітей з особливими потребами, вимог до постачальників продуктів тощо.

Додаткові питання ведучої програми торкалися вимог до обмеження вживання солі та цукру, використання йодованої солі, вимог до вершкового масла та молока, важливості вживання риби, користі від вживання квашених овочів.

 1

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost