dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Дбаємо про майбутній урожай, інформуємо та роз’яснюємо

1

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області щоденно проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу як під час планових заходів державного нагляду (контролю), так само під час зустрічей із суб’єктами господарювання різних форм власності і населенням регіону.

 

Так, під час здійснення державного нагляду (контролю) в Подільському районі, наш фахівець зустрічався з бізнесменами, що ведуть торгівлю пестицидами та агрохімікатами. Михайло Левицький нагадав їм про дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі пестицидами і агрохімікатами, розповів про випадки виявлення у продажу фальсифікованих та незареєстрованих в Україні засобів захисту рослин та нагадав, що використання завідомо фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів є порушенням законодавства «Про пестициди і агрохімікати» тягне за собою цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Аналогічну бесіду проведено під час планового заходу державного нагляду (контролю) сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лан» у Подільському районі. Для убезпечення можливого придбання неякісних засобів захисту рослин інспектор Валентина Коскова порадила звертатись до офіційних представників, які займаються торгівлею пестицидами.

Дещо інша бесіда також відбулася у Подільському районі. Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Юлія Ткачук провела бесіду щодо мишоподібних гризунів. В умовах України розвивається близько 38 їх видів, які представлені мишами, полівками, пацюками, ховрахами тощо. Оскільки життєдіяльність гризунів пов’язана із споживанням значної кількості корму та харчових продуктів, призначених для домашніх тварин і людини, їх відносини стали конкурентними. Щорічно мишоподібні гризуни заселяють сільськогосподарські угіддя, пошкоджують та знижують врожайність вирощуваних культур. На Одещині господарське значення мають полівка (нориця) звичайна та курганцева миша, які є найчисленнішими та найбільш шкодочинними.

243

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost