Пункти тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб під контролем Держпродспоживслужби Одещини

4

Через військові дії в Україні, пов’язані зі збройною агресією Російської Федерації, надзвичайно велика кількість людей була змушена залишити свої домівки та переміститись у більш безпечні місця. В Одеській області забезпечено розміщення внутрішньо переміщених осіб. Станом на 01.06.2022 р. в області перебуває 77 577 осіб, з них 25 596 дітей та 2 772 маломобільних груп населення.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено 141 моніторингове відвідування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, які переважно розміщені в приватних будинках, квартирах - 98%, і тільки решта – 2% в готелях, хостелах, гуртожитках тощо. З усіх проблемних питань на адресу голів семи районних військових адміністрацій та 91 об’єднаної територіальної громади направлено 98 пропозицій, надано роз'яснення, консультативну допомогу та проведено санітарно-просвітню роботу.

Протягом травня моніторинговою групою в складі обласних фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації,  ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено моніторингові візити до органів влади чотирьох районів області (Ізмаїльський, Роздільнянський, Болградський та Подільський райони) з метою надання допомоги та пропозицій стосовно дотримання мінімальних вимог щодо екстреного облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб.

5

Лідія Степанова, начальник управлiння державного нагляду за дотриманням санiтарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Одеській областi під час перебування у Роздільнянському районі

 

dpss

uryad portal

lab diagnost