dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів

Rinkoviy nagliad   У зв’язку із надходженням двох звернень фізичних осіб щодо порушення їх законних прав суб’єктом господарювання за погодженням Міністерства аграрної політики та продовольства України, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області було проведено два позапланових заходи державного нагляду (контролю) відносно оператора ринку харчових продуктів.

   В ході проведення нагляду, спеціалістами Одеського міського управління було встановлено ряд порушень Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

   Відділом правового забезпечення Головного управління було подано заяви про правопорушення разом з матеріалами перевірки до суду для застосування до оператора ринку харчових продуктів (мережевого супермаркету) адміністративного-господарські санкції у вигляді штрафів передбачених статтею 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

   За результатами судового розгляду Одеським окружним адміністративним судом прийняті рішення, що стягнення з суб’єкта господарювання штрафів за  п. 1 ч. 1 статті 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» у розмірі 18615,00 грн. та 16000,00 грн.

   В цілому протягом 2017 року до відповідальності за порушення законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів до відповідальності шляхом подання відповідних заяв до суду було притягнуто три оператора ринку харчових продуктів, сума штрафів складає  65700,00 грн.   

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost