Аграріям та пасічникам Біляївщини нагадали про охорону бджіл від отруєння

2

Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області прийняла участь в робочій нараді з пасічниками та з представниками сільськогосподарських товаровиробників, що здійснюють свою діяльність на території Біляївської міської ради.

Обговорено питання щодо уникнення випадків отруєння та загибелі бджіл, попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами і агрохімікатами) під час обробки сільськогосподарських угідь.

Спеціаліст нашої Служби зосередила увагу на тому, що юридичні та фізичні особи, котрі проводять діяльність, що впливає, або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону та мають дотримуватись нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння. У випадку виконання заходів по боротьбі із шкідниками та хворобами рослин необхідно дотримуватись правильних принципів проведення заходів, щоб ці заходи не були загрозою для бджіл та інших корисних комах. Це зі свого боку дає змогу захистити рослини та зберегти популяцію бджіл.

 

dpss

uryad portal

lab diagnost