Відповідальний підхід до етапу прийому нового врожаю

1

В народі кажуть: «Не той хліб, що в полі, а той, що в коморі». Проте варто зауважити, що на зібране зерно з нетерпінням чекають не тільки споживачі сільськогосподарської продукції, а й численні «нахлібники», шкідники хлібних запасів – комахи, кліщі, мишоподібні гризуни, птахи. Тому найголовніше завдання аграріїв – забезпечити збіжжю належне збереження, вберегти від небезпеки комірних шкідників, які можуть нанести колосальної шкоди і призвести до катастрофічних втрат.

Незабаром, після 12 червня, аграрії почнуть жнива у південних районах Одеської області. Незважаючи на посушливу весну, ми отримаємо пристойний урожай пшениці у нашому регіоні, повідомляють в Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА. Тому зараз треба поквапитися із підготовкою складських приміщень.   

Головним критерієм для збереження якісних показників є стан приміщення, де його зберігають. Тому необхідно провести повну підготовку складу до прийому нового урожаю. Зерносховища треба звільнити від залишків зерна, зернових розсипів, відходів, сміття та очистити місця, де оселяються і накопичуються комірні шкідники: підлогу, стіни, опорні стовпи, балки, кутки, пази, щілини, підпілля, тару, інвентар, обладнання) та прискладську територію.

Приміщення складів треба провітрити, просушити, пробілити розчином хлорного вапна та провести їх дезінсекцію. Знезараження порожніх зерносховищ хімічними препаратами – це одночасно профілактичний захід і винищувальний, тому що проводиться знешкодження шкідників, які оселилися в приміщенні, обладнанні та на прискладській території. Дезінсекцію незавантажених складів здійснюють вологим способом, фумігацією та аерозольною обробкою. Обробляють незавантажені склади перед засипкою зерна за температури не нижче +12⁰С, коли шкідники знаходяться в активному стані.  Одночасно з дезінсекцією складів обробляють зовнішні стіни, а також прискладську територію на відстані не ме­нше 5 м та в одні й ті самі строки.

Виявлених у насіннєсховищі гризунів (пацюків, мишей) знищу­ють. Найефективніший і найменш трудомісткий спосіб їх знищен­ня – хімічний, включаючи застосування харчових та водних отрує­них принад. Харчові отруєні принади розкладають у спеціальні ящики або в нори гризунів. Отруєні принади, які гризуни не поїли протягом 10 днів, збирають і спалюють.

Після очищення і знезаражування насіннєсховищ складають акт про їх готовність до приймання зерна та насіння нового врожаю.

2345

 

dpss

uryad portal

lab diagnost