Оїдіум (борошниста роса) винограду

13

Оїдіум – широко розповсюджена і дуже небезпечна хвороба винограду. В роки епіфітотійного розвитку оїдіуму прямі втрати врожаю, без проведення захисних дій, можуть сягати 100%. Хвороба також знижує визрівання лози, її морозостійкість та продуктивність насаджень у наступні роки.

Зимує збудник хвороби Uncinula necator у вигляді грибниці на вражених пагонах і в бруньках між лусочками. Навесні гіфи починають рости і на молодих листках та пагонах з'являються перші плями нальоту гриба. Конідії проростають вже при +5°С, однак масове поширення хвороби починається за сприятливих температурах +20…+25°C і вологості повітря 60-80%. Оїдіум розвивається активніше в тінистих і вологих місцях, ніж на відкритій, прогрітій сонцем ділянці. Особливо сильно розвивається хвороба при високій відносній вологості повітря і теплій безвітряній погоді в районах, які розміщені на березі моря, річок, озер.

14

Найбільша загроза виникнення оїдіуму спостерігається в загущених кущах, де давно не проводилась обрізка й листя росте надто густо. Оїдіум уражує всі зелені частини рослини: листки, пагони, вусики, гребені, суцвіття, плодоніжки і ягоди, роблячи їх непридатними до вживання.

Вражені листки вкриваються з верхнього боку сіруватим нальотом, схожим на попіл, який легко стирається. Потім наліт розповсюджується на нижній бік листків, на черешки, пагони. Тканини уражених ділянок відмирають, листки перестають рости, стають крихкими, їхні краї часто загинаються доверху, сохнуть і відпадають. Зелені пагони також вкриваються сірим борошнистим нальотом, під яким з'являються бурі плями неправильної форми. Ріст пагонів призупиняється. В міру дозрівання вражені ділянки набувають червонувато-коричневого кольору. Вражені суцвіття, вусики, гребені і плодоніжки так само вкриваються сіруватим нальотом. При сильному розвитку хвороби суцвіття засихають і відпадають.

15

Найнебезпечніший розвиток оїдіума на ягодах, на яких утворюється сірий борошнистий наліт. При стиранні він дає специфічний рибний запах. На враженій шкірці ягоди з'являються численні брудно-сірі цятки, які утворюють плями неправильної форми. Вражена шкірка перестає рости, під тиском здорових тканин м’якоті вона розтріскується і оголюється насіння. За сухої погоди такі ягоди засихають, за вологої — загнивають.

16

Проти розповсюдження оїдіума застосовується система агротехнічних і хімічних захисних заходів.

Агротехнічні заходи

  • Підв'язка пагонів, обломка, пасинкування, боротьба з бур'янами, що сприяє хорошому провітрюванню кущів та зменшує інтенсивність розвитку оїдіума.
  • Внесення фосфорних та калійних добрив, застосування мікроелементів (бор, цинк, марганець, молібден). 

Хімічні заходи

  • Обприскування насаджень проводять профілактично до та після фази цвітіння. Для збереження урожаю винограду необхідно провести захисні заходи рекомендованими фунгіцидами згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».
  • Обов’язкову обробку проводять на початку росту ягід, на стадії «дрібна горошина». Вогнища оїдіуму обробляють 3-5 разів за період вегетації, повторюючи обприскування через 10-14 днів. При обробці винограду в жарку пору листя рослини може отримати опіки, бо часто застосовують препарати на основі сірки, тому найкраще проводити обприскування рано-вранці або після 16.00. Слід чітко дотримуватись строку очікування після хімічних заходів до збирання врожаю. Після збору врожаю при масовому розвитку оїдіуму, а також ранньою весною  можна проводити викорінюючі обприскування для зменшення інфекційного запасу.

17

dpss

uryad portal

lab diagnost