dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Виявлено карантинний організм, обмежено поширений в Україні

9Під час здійснення фітосанітарного контролю у Відділі митного оформлення №4 м/п «Чорноморськ» та у ВМО №6 м/п «Одеса-центральний» у партії вантажу «помідори» вагою 21,689 т, який надійшов з Республіки Туреччина виявлено карантинний організм, обмежено поширений в Україні, – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr.), гусениці в живому стані.

З метою недопущення проникнення та поширення карантинного організму територією України, вантаж затримано у митній зоні та повернуто до країни походження – Туреччини.

Головне управління звертає увагу вантажовласників, перевізників та імпортерів: дотримуючись фітосанітарних вимог, ви убезпечуєте себе від невиправданих затримань і простоїв вантажів, додаткових витрат на проведення фітосанітарних процедур.

Довідково

Південноамериканська томатна міль належить до Переліку регульованих шкідливих організмів А-2 (Карантинні організми, обмежено поширені в Україні).

Карантинний організм – це вид шкідливого організму, який у разі занесення або обмеженого поширення на території України може завдати значної шкоди рослинам і рослинним продуктам. 

dpss

uryad portal

lab diagnost