dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Відділ ринкового нагляду звітує

   consumerПротягом І півріччя 2018 року управлінням захисту споживачів проведено 109 планових перевірок характеристик продукції, в ході 105 встановлені порушення вимог законодавства про ринковий нагляд та 44 позапланових перевірок в ході яких встановлені порушення вимог чинного законодавства. 

   Протягом І півріччя 2018 року управлінням захисту споживачів проведено 109 планових перевірок характеристик продукції, в ході 105 встановлені порушення вимог законодавства про ринковий нагляд та 44 позапланових перевірок в ході яких встановлені порушення вимог чинного законодавства. За результатами виявлених порушень до суб’єктів господарювання застосовано 833 обмежувальні (корегувальні) заходи, в тому числі: тимчасово заборонено надання на ринку 196 одиниць продукції, зобов’язано привести у відповідність вимогам законодавства 546 одиниць продукції та заборонено розповсюдження на ринку України продукцію в 91 випадку.
   Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області  за результатами перевірок на відповідність вимогам безпечності нехарчових продуктів винесено 88 постанов про накладення адміністративно-господарських стягнень на загальну суму 3683,9 тис. грн., з них стягнуто 981,3 тис. грн.

   В ІІ кварталі 2018 року спеціалістами ринкового нагляду розпочато здійснення нагляду у сфері  засобів вимірювальної техніки.
   Так, дозволяється  випускати законодавчо регульовані  засоби вимірювальної техніки  з виробництва  в продаж лише за умови відповідності закону та іншим нормативно-правовим актам, що містять вимоги до таких засобів вимірювальної техніки.
   Перевірка відповідності засобів вимірювальної техніки здійснюється шляхом обов’язкової оцінки відповідності. В обіг вводяться винятково ті засоби вимірювальної техніки, які відповідають вимогам щодо точності, регламентованим для таких засобів, у встановлених умовах їх експлуатації. Але на практиці більшість засобів вимірювальної техніки не пройшли оцінку відповідності. 
   Протягом ІІ кварталу проведено 14 планових перевірок характеристик засобів вимірювальної техніки, в ході яких встановлені порушення вимог законодавства про ринковий нагляд. За результатами перевірок суб’єктам господарювання надано 55 рішень про усунення формальної невідповідності та застосовано адміністративно-господарське стягнення на загальну суму 289,9 тис.грн, які на даний момент не сплачені.

dpss

uryad portal

lab diagnost