dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Відбулись наради на тему: «Ведення насінництва з урахуванням вимог останніх змін законодавства у сфері насінництва та розсадництва»

    seminarНа виконання пункту 5.6 рішення колегії Держпродспоживслужби « Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівза І півріччя 2018року та завдання ІІІ кварталу 2018 року», та Наказу Головного Управління Держпродспоживслужби від 08.08.2018р. №2170. 

   З  28 по 30 серпня 2018 року в смт.Любашівка(зал райдержадміністрації), м.Одеса приміщені Селекційно-генетичного інституту – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення,м.Ізмаїл (зал райдержадміністрації) відбулись наради  за участю суб’єктів насінництва,представників компаній-членів Амеріканської Торгівельної Палати ТОВ «Монсанта України», ТОВ «БАЄР», що проводять селекційні, дослідні роботи та експонування, інших зацікавлених сільгоспвиробників, органів місцевого самоврядування та місцевих адміністрацій.
   На нарадах були надані рекомендації  по веденню насінництва з урахуванням вимог останніх змін  законодавства у сфері насінництва та розсадництва. Особливу увагу приділяли термінам сівби, районованим сортам, дотримання сортових та посівних якостей насіння, що реалізується суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі, знищення насіння, що не може бути використане на посів та інші цілі, дотримання технологій виробництва на етапах вирощування, збирання та післязбиральної обробки насіння, дотримання вимог законодавства при використанні засобів захисту рослин.

Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

 

dpss

uryad portal

lab diagnost