dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Інформація щодо карантинних обмежень у зв’язку з реєстрацією захворювання на сказ в Ізмаїльському районі

photo 2018 11 23 12 54 2215.11.2018 на території Ізмаїльського району було зареєстровано захворювання тварини (лисиця) на сказ.


Відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізмаїльській районній державній адміністрації від 20.11.2018 № 17 накладено карантинні обмеження на мисливські угіддя Матроської сільської ради Ізмаїльського районного мисливського-рибальського господарства ПРОРХ у районі села Матроска Ізмаїльського району.
Затверджено План заходів з ліквідації та профілактики захворювання на сказ.
Водночас деякі ЗМІ некоректно висвітлити інформацію щодо заходів із ліквідації цього захворювання на зазначеній території.
Зважаючи на це, повідомляємо, що відповідно до рішення ДНПК на зазначеній території буде проведено профілактичну вакцинацію проти сказу домашніх кішок і собак. Також спеціалісти ветеринарної медицини спільно з органами місцевого самоврядування зобов’язані провести роз’яснювальну робота серед населення з питань профілактики сказу.
Крім того, повинні бути вжиті заходи щодо неприпустимості збільшення чисельності безпритульних тварин (собак та кішок) та проведена відповідна робота з уже наявними безпритульними тваринами. Звертаємо увагу на те, заходи щодо безпритульних тварин передбачають насамперед звернення до відповідних інстанцій з метою їх стерилізації та вакцинації проти сказу.
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області закликає мас-медіа коректно висвітлювати такі соціально напружені теми та користуватися офіційними джерелами.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost