dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Відбувся семінар в рамках концепції Єдине здоров’я «Система епідеміологічного нагляду та стратегія контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації» в м. Києві

epid naglyad   В рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні у тісній співпраці з фахівцями CDC, ECDC та WHO відбувся семінар в рамках концепції Єдине здоров’я «Система епідеміологічного нагляду та стратегія контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації», в якому взяли участь представники Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства та ветеринарної медицини центрального апарату Служби та її територіальних органів, в т.ч. Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Недбайло О.В.).

   Також у заході взяли участь представники МОЗ, лабораторних центрів та Міноборони.

   У ході семінару відбулася зустріч та дискусія ключових осіб у сфері громадського здоров’я і ветеринарної медицини національного та регіонального рівнів.

   Під час заходу учасники обговорили проект стратегії розвитку епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями в Україні, зокрема пріоритетні зоонозні інфекції, а також концепцію «Єдиного здоров’я» та впровадження електронної інтегрованої системи реєстрації інфекційних хвороб (EIDSS).

   Під час роботи семінару також проводилась активна робота в групах з обговорення плану дій із провадження стратегії епіднагляду, визначення пріоритетів для нагляду та контролю зоонозних інфекцій та хвороб, пов’язаних з харчовими продуктами та кроків для покращення нагляду та контролю за пріоритетними захворюваннями.

   Набуті знання, а також спілкування з колегами сприяють покращенню взаємодії та співпраці з іншими організаціями, підвищують ефективність протиепідемічних заходів на території області.

dpss

uryad portal

lab diagnost