dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

МОЗ оновив перелік лікарських засобів за програмою реімбурсації

dostupni liky   Міністерство охорони здоров'я України оновило реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, включивши до нього "Лозартан" для серцево-судинних захворювань, а також "Глібенкламід" для цукрового діабету другого типу. Відповідний наказ №111 від 22 січня 2018 року оприлюднено на сайті відомства. Новий перелік лікарських засобів, що входять до програми реімбурсації, містить на 40 позицій більше. ніж попередній. Загалом новий реєстр містить 239 торгових найменувань, вартість 34 з них підлягає відшкодуванню державою в повному обсязі.

За двома новими міжнародними непатентованними назвами (МНН) включено 14 торгових найменувань - три для "Глібенкламіду" і 11 для "Лозартану". Як повідомлялося, 27 грудня Кабмін затвердив включення до переліку препаратів за одним МНН для серцево-судинних захворювань і цукрового діабету другого типу. Урядова програма з реімбурсації лікарських засобів стартувала в Україні в квітні 2017 року. Державний бюджет 2018 року передбачає 1 млрд грн на реалізацію програми "Доступні ліки".

   Відповідно до пункту 15 Порядку аптекам та їх структурним підрозділам дозволяється протягом 30 календарних днів завершити реалізацію лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, закуплених до дати затвердження оновленого Реєстру із зазначенням цін та процедур відповідно до порядку та вимог, що діяли до дати затвердження МОЗ оновленого Реєстру. Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою “Доступні ліки”.

   Перелік аптек, що беруть участь у програмі, можна знайти за посиланням: https://goo.gl/cq7BV1

dpss

uryad portal

lab diagnost