dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

До уваги власників розважальних закладів! Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області ретельно перевіряє дотримання санітарних норм суб’єктами господарювання

1

    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області продовжує перевірку розважальних закладів, кафе, ресторанів на предмет дотримання ними карантинних вимог. Напередодні ввечері інспектори Головного управління разом з представниками Нацполіції провели рейд у розважальних закладах, розташованих у центральній частині Одеси. Адміністраціям закладів нагадали про правила дотримання встановлених на час подолання пандемії протиепідемічних вимог та санітарно-гігієнічних норм.

 

2    Під час рейду наші фахівці вели відеофіксацію. На порушників складено 5 адміністративних протоколів, адже головне порушення у переважній кількості перевірок – відсутність засобів індивідуального захисту у персоналу закладів.

    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області наголошує, що в умовах підвищення захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19)  необхідно дотримуватись соціальної дистанції, маскового режиму, регулярно мити руки з милом чи обробляти антисептиком. Адже нехтування простими санітарними нормами загрожує вашому здоров’ю та здоров’ю ваших близьких.

923451786101112

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost