dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Днем працівників стандартизації та метрології!

50

    Великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає спеціалістів відділу метрологічного нагляду з професійним святом! В Україні воно святкується вже у вісімнадцятий раз, з того моменту, коли у 2002 році був підписаний відповідний Указ Президента. В ньому, зокрема йшлося про те, що 10-е жовтня як професійне свято введено, «враховуючи вагомий внесок працівників сфери стандартизації та метрології у розвиток економіки держави».

    Дійсно, метрологія завжди пов'язана з найважливішими економічними і народногосподарськими завданнями, сприяє добросовісній конкуренції, зростанню якості, зниженню необґрунтованих технічних бар'єрів у торгівлі та підвищенню рівня захисту споживачів. Щосекунди в Україні відбуваються сотні вимірювальних операцій, результати яких використовуються для забезпечення якості та технічного рівня продукції, безпечної і безаварійної роботи транспорту, обґрунтування медичних діагнозів, аналізу інформаційних потоків тощо. Немає жодної сфери діяльності людини, де б інтенсивно не використовувалися результати вимірювань, випробувань, контролю та нагляду. Чіткість і точність всіх цих операцій і вимірів забезпечують метрологи.

    У день вашого професійного свята бажаємо успіху у вирішенні завдань забезпечення єдності і підвищення точності вимірювань! Нехай ваша робота й надалі позитивно впливатиме на розвиток національної економіки, забезпечення безпеки країни, охорону навколишнього середовища, благополуччя і захист прав споживачів.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost