dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Новим 2021 роком!

10

    Великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області сердечно вітає всіх з Новим роком! Це свято завжди було й залишається світлим і родинним, наповненим теплом і приємними емоціями. Це час радості, віри в диво, щирої турботи про близьких та про тих, хто потребує нашої допомоги.

 Кожному з нас життя подарувало ще один рік, який вже не повернеться.Він був непростим, але не дивлячись на всі труднощі, ми зміцніли духовно, стали уважніше ставитися один до одного, більше спілкуватися зі своїми рідними.

 

Підбиваючи підсумки відзначимо, що цьогоріч наша Служба зробила багато для зміцнення громадського здоров'я, забезпечення якості та безпеки харчової продукції, запобігання поширенню різноманітних захворювань, підвищення ефективності захисту інтересів споживачів. Дякуємо кожному з тих, хто звернувся до нас щодо захисту своїх прав, або з метою інформування, за чуйність, уважність і глибоке почуття відповідальності за долю жителів Одеської області.

Нехай прийдешнє свято принесе в кожну хату радісні вісті й позитивні зміни, подарує багато яскравих вражень, наповнить життя упевненістю і оптимізмом! Хай виправдаються всі ваші надії! Успіхів і благополуччя, здоров'я та щасливих днів у Новому році вам та вашим близьким!

11

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost